2008 yılında Manisa’da kurulan firmamız, sahip olduğu ISO 9001 – 14001 kalite belgeleri ve çalışmalarımız esnasında kullandığımız ekipmanların TSE standartlarına uygunluğu ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti, en uygun fiyatları ile sunmayı amaçlamaktadır.

Güler yüzlü, iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi verilmiş, sosyal olanakları sağlanmış, işinde uzman personellerle, tüm Türkiye’de ev, işyeri, fabrika, banka, hastane, toplu yaşam alanı, inşaat ve tadilat sonrası, boş ve dolu daire, villa, site temizliği ve sözleşmeli temizlik personeli gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve ekonomik hizmet denilince akla ilk gelen marka olarak, hizmet ortağınız ve daima güvenebileceğiniz dostunuz olmayı, günden güne büyüyen müşteri portföyümüzden aldığımız güç ile ilk günkü heyecanımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 Misyonumuz

       Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin iş ve çözüm ortaklarımız olarak değerlendirildiği, iyi değil en iyi hizmeti, en son teknoloji ve evrensel düşünce yapısını önde tutan anlayışımızla, kalitesi ve titizliği ile bölgemizde tek olmaktır.

 Vizyonumuz

       Rekabetin kesin hayat tarzı olduğu günümüzde hizmet alanlarında rakip değil, lider olmaktır.